Zvedací zařízení do služebního auta
289
post-template-default,single,single-post,postid-289,single-format-standard,stockholm-core-1.2.1,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Zvedací zařízení do služebního auta

Většina našich klientů s tělesným a kombinovaným postižením je už dospělá a manipulace s nimi je proto pro pečovatele velmi náročná, pro tyto osoby je velkým problémem také přesunování do auta. Proto jsme hledali možnosti, jak našim asistentům jejich práci ulehčit.

Osobní zvedák, na jehož rameni je zachycen speciální podsedák, a který je otočný a s elektrickým zvedáním jsme měli možnost osobně s klienty vyzkoušet a máme za sebou i cestu do Prahy přímo do firmy, kde jsme konzultovali možnost instalace zvedáku do našeho služebního vozidla.

Teď už chybí k získání této velmi důležité pomůcky jen poslední, přitom nejdůležitější část, a to zajištění financí na jeho pořízení.

Pomůžete nám?

POMOZTE NÁM POMÁHAT I V TÉTO – PRO NÁS VŠECHNY – STÁLE TĚŽŠÍ DOBĚ

 

Děkujeme za Vaši podporu – také díky Vám budou moci osoby s postižením i jejich rodiny žít co možná nejvíce plnohodnotný život. Číslo účtu: 118 77 493 49/0800