Podporujeme rodiny s dětmi s handicapem, aby mohly žít stejný život jako jejich zdraví vrstevníci.

CÍLEM CENTRA ORION JE DÁT DĚTEM S HANDICAPEM STEJNÉ ŠANCE JAKO MAJÍ VŠICHNI OSTATNÍ

Jsme nezisková organizace, finanční prostředky získáváme z členských příspěvků, částečných úhrad od rodin s postiženými dětmi, dotací a finančních darů.

Velmi si vážíme každého finančního příspěvku i věcného daru, který nám pomůže zajišťovat naše aktivity.Každý příspěvek je pro nás zároveň i vyjádřením důvěry v naši práci. Situace rodin dětí s postižením není lehká a všichni si velmi váží jakékoliv pomoci.
Děkujeme Vám za vstřícnost, díky které budou moci děti s postižením i jejich rodiny žít co možná nejvíce plnohodnotný život, tak, jak se ostatním lidem, kteří nemají tyto problémy, může zdát zcela samozřejmé.

ZAUJALA VÁS NAŠE ČINNOST? - PŘIDEJTE SE K NÁM A PODPOŘTE NÁS!

na výběr máte z několika možností:

a) finančním darem - jednorázovým či trvalým příkazem - zadáním ve Vašem mzdovém oddělení nebo ve Vaší bance. Na základě Vaší žádosti (např. emailem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) Vám zašleme potvrzenou Darovací smlouvu, pokud máte vlastní smlouvu, budeme ji akceptovat.


VYBERTE SI ÚČET PODLE TOHO, KTEROU NAŠI KONKRÉTNÍ ČINNOST CHCETE PODPOŘIT:


- číslo účtu 94-118 77 37 399/0800 - Váš finanční dar využijeme na další rozvoj Centra Orion – rozšíření a rekonstrukce prostor pro zázemí pro děti a mladé dospělé osoby s handicapem.  Darovací smlouva

  

- číslo účtu 118 77 49 349/0800 – Váš finanční dar využijeme pro aktivity dětí a mladých dospělých osob s postižením a jejich rodin, např. na hipoterapii, letní tábory s integrací, víkendové pobyty, zajištění speciální dopravy na odpolední aktivity, přednášky a odborné poradenství pro rodiče apod.   Darovací smlouva


- číslo účtu 324 07 59 319/0800 (účet Veřejné sbírky) – Váš finanční dar využijeme na rozšíření a rekonstrukci prostor pro aktivizační činnosti a nácvik pracovních dovedností klientů Centra Orion (Veřejná sbírka je vyhlášena na dobu neurčitou na základě Osvědčení vydaného KÚ Královéhradeckého kraje pod č.j. 7264/VZ/2013-4). O daru na tento účet Vám bude vystaveno Potvrzení o přijetí daru.

 

b) věcným darem - dle aktuální potřeby Co aktuálně sháníme a potřebujeme?

 

VÝHODY PRO DÁRCE FINANČNÍCH I VĚCNÝCH DARŮ

hodnotu finančního i věcného daru lze na základě Darovací smlouvy nebo Potvrzení o přijetí daru vždy odečíst od základu daně (viz zákon o daních z příjmů, § 15 odst. 1 a § 20 odst. 8), pokud činí:
- u fyzických osob hodnota daru nejméně 1.000,- Kč nebo 2% ze základu daně (v úhrnu lze odečíst nejvíce 15% ze základu daně)
- u právnických osob hodnota daru nejméně 2.000,- Kč nebo 2% ze základu daně (v úhrnu lze odečíst nejvíce 10% ze základu daně)

 

c) podporou naší hospodářské činnosti: 
- nákupem výrobků, propagačních a reklamních předmětů - Více zde...
 - využitím tisku, kopírování, laminování, svázáním do kroužkové vazby -  Více zde...

 

 d) další možnosti podpory:
- účastí v kampani PAPÍR PRO ORION - Více zde...
- nákupem na jarmarcích a dalších prodejních akcích pro veřejnost - Více zde...
- staňte se dobrovolníkem v Centru Orion - Více zde...
- pomocí s organizací akcí, s výrobou předmětů, tiskem propagačních materiálů apod.
- uspořádáním benefiční akce ve prospěch naší činnosti (např. v rámci Vaší firmy, při oslavách
  Vašeho výročí, svatby, apod., ale i pro širokou veřejnost)
- spolupracujte s námi při prezentaci našich aktivit - šířením informací o nás a naší činnosti
  směrem k Vašim zaměstnancům, partnerům, široké veřejnosti ... 

Bližší informace podá ekonom Centra Orion: Mgr. Miroslava Červinková, tel. 494 371 928, mob. 775 369 434

 

 

carecka

 

 

Centrum Orion,z.s.  

Sídlo: Dlouhá Ves 116, Rychnov nad Kněžnou

orion@centrum-orion.cz

IČO: 68246901

FB YouTube

 

carecka

          Agrofert CeskaPojistovna  Ferodo Kenvi dm  manPower Polak zopos Matrix a.s.Nadace ČEZ Řízení Letového Provozu Tesco Uniprint Odbory KOVO KV z.s.