Podporujeme rodiny s dětmi s handicapem, aby mohly žít stejný život jako jejich zdraví vrstevníci.

V sobotu 2. 4. jsme již po druhé vyrazili reprezentovat Centrum Orion na Olympiádu do Chocně. Čekala nás řada svízelných disciplín, s kterými jsme si museli poradit. Všichni sportovci bojovali o dobré umístění jako lvi :) Organizátoři měli celou akci skvěle připravenou, přesto že se olympiády zúčastnilo více jak 70 sportovců, vše probíhalo hladce. Po sportovním zápolení jsme měli připravený oběd a po krátkém odpočinku se v tělocvičně konala diskotéka. Sportovci měli možnost si spolu zatančit popovídat a seznámit se. Následovalo vyhodnocení jednotlivých kategorií, kde si každý sportovec odnesl medaili a drobné dárky.
Celá akce byla skvěle zorganizovaná a mimo zajímavých disciplín, kde si mohli sportovci zasoutěžit a zažít si pravý sportovní zápal je Olympiáda skvělou společenskou událostí, kde mají účastníci možnost potkat se a pobavit se se svými vrstevníky. Děkujeme a těšíme se na další ročník.

12901204 10154111351223147 1950894067099456710 o

Aktuality

Aktuality

 

carecka

 

Kalendář akcí

Kalendář akcí

 

 

Jak přispět?

 

Děkujeme Vám, že se o nás zajímáte. Jestliže je Vám činnost Centra Orion sympatická,  budeme Vám vděčni, když ji v rámci svých možností podpoříte.  Na výběr máte z několika možností.

Podpořte nás finančním darem

Podpořte naši činnost finančním darem platebním příkazem na účet Centra Orion podle Vašich možností - Více informací zde.

Podpořte nás věcným darem

Velmi nám pomůžete také věcným darem – Co aktuálně sháníme a potřebujeme?    

Máte další nápady, jak nás podpořit? Nenechávejte si je pro sebe, a dejte nám o nich vědět :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

carecka

 

 

Centrum Orion,z.s.  

Sídlo: Dlouhá Ves 116, Rychnov nad Kněžnou

orion@centrum-orion.cz

IČO: 68246901

FB YouTube

 

carecka

          Agrofert CeskaPojistovna  Ferodo Kenvi dm  manPower Polak zopos Matrix a.s.Nadace ČEZ Řízení Letového Provozu Tesco Uniprint Odbory KOVO KV z.s.