Podporujeme rodiny s dětmi s handicapem, aby mohly žít stejný život jako jejich zdraví vrstevníci.

 

PŘEDVÁNOČNÍ NÁVŠTĚVA

 

Ve středu 13. 12. se za námi do Centra Orion přišli podívat prvňáčci s paní učitelkou Ježkovou ze ZŠ Masarykova. Byla to moc bezvadná návštěva.

Rádi jsme jim ukázali Orion a všichni si mohli vyzkoušet aktivity, co tady zažívají naši klienti - trénovali jízdu na vozíku, přesun pomocí zvedáku, povídali si o barvách, malování a významu arteterapie, zkusili, jaké to je ovládat počítačovou hru bez klávesnice či myši – pouze silou své myšlenky (– program EEG Biofeedback), vyrobili si placky a pomohli péct cukroví – všechno si můžete prohlédnout na fotkách J a také si nakoupili věcičky pro radost v našem obchůdku.

Velice mile nás také překvapili darem, který nám přinesli – 3.000,- Kč za sběr papíru, který nasbírali žáci ze tříd 1.B, 1.C, 3.C a 4.A.

 

DĚKUJEME :-)

 

 

 

 

Aktuality

Aktuality

 

carecka

 

Kalendář akcí

Kalendář akcí

 

 

Jak přispět?

 

Děkujeme Vám, že se o nás zajímáte. Jestliže je Vám činnost Centra Orion sympatická,  budeme Vám vděčni, když ji v rámci svých možností podpoříte.  Na výběr máte z několika možností.

Podpořte nás finančním darem

Podpořte naši činnost finančním darem platebním příkazem na účet Centra Orion podle Vašich možností - Více informací zde.

Podpořte nás věcným darem

Velmi nám pomůžete také věcným darem – Co aktuálně sháníme a potřebujeme?    

Máte další nápady, jak nás podpořit? Nenechávejte si je pro sebe, a dejte nám o nich vědět :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

carecka

 

 

Centrum Orion,z.s.  

Sídlo: Dlouhá Ves 116, Rychnov nad Kněžnou

orion@centrum-orion.cz

IČO: 68246901

FB YouTube

 

carecka

          Agrofert CeskaPojistovna  Ferodo Kenvi dm  manPower Polak zopos Matrix a.s.Nadace ČEZ Řízení Letového Provozu Tesco Uniprint Odbory KOVO KV z.s.