Jsme na Givt.cz
287
post-template-default,single,single-post,postid-287,single-format-standard,stockholm-core-1.2.1,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Jsme na Givt.cz

Pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz!
Najdete na něm přes 1 200 nejznámějších e-shopů – a ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat šatník nebo nakupovat dárky – naše organizace vždy dostane příspěvek.

Jak na to:
1. Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu – Pomocníka. Pomocníka získáte na odkaze http://bit.ly/30Kc-pro-Centrum-Orion a Centrum Orion za to dostane bonus 30 Kč. Tato akce platí od 29. 11. do 5. 12. 2021.

2. Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s GIVT.cz spolupracují. Vy si v něm jen zvolte, koho chcete podpořit. V týdnu od 29.11. do 5. 12. 2021 budeme na 1. místě jako NEZISKOVKA TÝDNE, a pokud v tomto období nakoupíte, my dostaneme dvojnásobné příspěvky.
3. Nakupte si, jak jste zvyklí. To je celé.

Nestojí vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z hodnoty nákupu.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům. 🙂 Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!